Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem córki, Klary Lewandowskiej, w czwartek, 4 maja, tuż po południu. Od tego czasu dziecko Lewandowskich to temat absolutnie numer jeden we wszystkich polskich mediach. O narodzinach córki Anny i Roberta Lewandowskich informowały nawet serwisy informacyjne, jak Fakty w TVN. Klara Lewandowskich ma już nawet konto na Instagramie! Oczywiście nie założyli jej go rodzice, ale jeden z fanów Roberta i Ani. A tych para, jak się okazuje, ma naprawdę miliony! Również wśród gwiazd. Lewandowskim pogratulowali m.in. Marcin Gortat, Marina Łuczenko czy Otylia Jędrzejczak. Jak wygląda życie Lewandowskich po narodzinach córki? Okazuje się, że jest zupełnie inaczej niż wcześnie. W dobrym znaczeniu! O tym, co się zmieniło, poinformował sam Robert Lewandowski w wywiadzie dla telewizji Bayernu Monachium. Robert powiedział, że ma już nawet doświadczenie w zmienianiu pieluch córeczce.

Tak, zrobiłem to - powiedział. - To przecież coś całkowicie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś zupełnie nowego i bardzo wyjątkowego - dodał Lewandowski.

Czy Robert zrobi kolejna "cieszynkę" na boisku teraz, po narodzinach córki? Jak Lewandowski przyznał w wywiadzie, ma w planach małą niespodziankę, która na pewno uraduje jego fanów:

Może i coś zaplanowałem. No ale najpierw musimy zagrać i wygrać, a jeśli coś strzelę, to zobaczycie pewnie coś nowego.

A jak po porodzie czuje się żona Roberta? Dopiero co Anna Lewandowska pokazała swoje zdjęcie z córeczką, Klarą. Widać na nim, że wygląda kwitnąco! Jej dobre samopoczucie potwierdza też Robert:

Moja żona czuje się dobrze. Chcielibyśmy podziękować za wszystkie wiadomości, jakie dostaliśmy To dla nas wyjątkowy moment. Teraz wszystko w naszym domu będzie już inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi! - powiedział Robert.

Ciekawe, kiedy Anna Lewandowska pierwszy raz od czasu porodu pokaże się publicznie. Ostatnio mogliśmy oglądać jej piękne zdjęcia tuż sprzed narodzin Klary Lewandowskiej, jakie wykonano podczas Baby Shower Lewandowskiej. Uroczymi zdjęciami pochwaliły się na Instagramie jej przyjaciółki. Tuż przed rozwiązaniem brzuszek Anny Lewandowskiej był całkiem spory, a ona sama wyglądała kwitnąco. Zobaczcie zdjęcia z Baby Shower Anny Lewandowskiej>>

Świeżo upieczonym rodzicom Klary raz jeszcze serdecznie gratulujemy!