Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do Roberta Lewandowskiego. Pod koniec sierpnia "Lewy" wraz z Bayernem Monachium siegnął po puchar Ligii Mistrzów, natomiast w ostatni czwartek kapitan reprezentacji Polski został wybrany Piłkarzem Roku UEFA, stając się tym samym pierwszym zawodnikiem z naszego kraju, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. W poniedziałek, 5 października mąż Anny Lewandowskiej dopisał do swojej listy sukcesów kolejny - zdobył tytuł magistra wychowania fizycznego. 

Robert Lewandowski obronił pracę magisterką. Jaką ocenę otrzymał? 

- Wczoraj 'czwórka' z Hertą Berlin, a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy - czytamy na oficjalnym profilu uczelni na Facebooku 

Przypomnijmy, że 32-letni piłkarz nie miał zbyt wiele czasu na naukę oraz odpoczynek przed poniedziałkowym egzaminem, bowiem w niedzielę Lewandowski rozgrywał kolejne spotkanie w ramach trzeciej kolejki piłkarskiej Budensligi. W meczu RL9 zdobył aż cztery bramki i dzięki niemu Bayern Monachium wygrał u siebie z Herthą Berlin 4:3. 

Robertowi serdecznie gratulujemy sukcesów na boisku oraz poza nim. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Robert Lewandowski wśród najlepiej opłacanych gwiazd sportu na TikToku