Nic bardziej mylnego! Piłkarze klubu Bayern Monachium wraz z Robertem Lewandowskim wzięli właśnie udział w sesji zdjęciowej dla jednego z topowych niemieckich producentów piw. Jak się zatem okazuje, zdjęcia, które można znaleźć w agencjach foto to bynajmniej nie zapis ostrej imprezy, na którą wybrali się sportowy, lecz kadry z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział cała bawarska drużyna piłkarska. A przecież to właśnie w niej na co dzień gra też Robert Lewandowski.

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI pokazał, jak bawi się z córką Klarą! Piłkarz to bardzo czuły tata! WOW!

Robert Lewandowski jako model

Lewy i reszta gwiazd Bayernu Monachium musieli wziąć udział w sesji, bo ich klub sportowy jest sponsorowany przez reklamowany przez nich browar. Panowie na potrzeby sesji pozowali nie tylko w swoich strojach z boiska, lecz także w tradycyjnych bawarskich zestawach: krótkich skórzanych spodenkach, ludowych koszulach i specjalnych, dość zabawnych butach.

Robert Lewandowski na Oktoberfest

Tą sesją zdjęciową piłkarze rozpoczęli wielkie świętowanie chwilę przed słynnym festynem piwowarskim Oktoberfest, na który do Monachium zjeżdżają piwosze z całego świata!

A jak Robert Lewandowski poradził w roli modela-piwosza? Zobaczcie w naszej GALERII. Ciekawe, czy sportowcom pozwolono napić się choć łyka złocistego napoju, który przecież reklamują z szerokimi uśmiechami na twarzy...?