Robert Lewandowski przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry narodowej w Warszawie, gdzie wraz z innymi piłkarzami przygotowuje się do sobotniego meczu z drużyną narodową Rumunią. Kapitan naszej reprezentacji w piłce nożnej nie spędza jednak czasu jedynie na treningach i regeneracji, ale  - jak się okazuje – znajduje także czas na spotkania z dziennikarzami. Ostatnio Lewandowski spotkał się z dziennikarzem „Super Expressu”, który namówił go na kilka zwierzeń dotyczących jego córki Klary. Przypomnijmy, że Robert Lewandowski został ojcem 4 maja, kiedy to Anna Lewandowska urodziła dziecko. Piłkarz od razu pochwalił się zdjęciem z córeczką na rękach. Wkrótce potem swoje zdjęcie z malutką Klarą zamieściła na Instagramie Ania. Jak zmieniło się życie Lewandowskich po narodzinach córki?

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Pokazali pierwsze zdjęcie z córką Klarą! Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

Zobaczcie w GALERII, co o nowym doświadczaniu ojcostwa mówi Robert Lewandowski. Jak odnajduje się w tej roli? Jak bardzo zaangażował się w opiekę nad córką? Oraz jak radzi sobie z nieprzespanymi nocami? Znajdziecie tam fragmenty wywiady, jakiego udzielił Lewandowski.

Wiedzieliście, że z Roberta jest taki wrażliwy i uczuciowy facet? My się rozpływamy :-)

POLECAMY TAKŻE: ANNA LEWANDOWSKA Książka "Healthy Mama" - okładka i zdjęcia TYLKO U NAS! [EXCLUSIVE]

HOT NEWS: MARIA STACHURSKA Mama Anny Lewandowskiej we wzruszających słowach wspomina ślub córki z Robertem Lewandowskim!