To nagranie to naprawdę gorąca gratka dla wszystkich (a szczególnie damskich) fanów Roberta Lewandowskiego!Tak roznegliżowanego piłkarza nie widzieliśmy już dawno! Na oficjalnym kanale wideo polskiej reprezentacji na youtubie "Łączy nas piłka" pojawiło się właśnie nagranie ze zgrupowania polskich piłkarzy przed meczem z Czarnogórą, który ci rozegrają już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:45. Wszyscy członkowie naszej reprezentacji są już w Polsce, gdzie do weekendu będą trenować przed niedzielnym meczem. Przygotowania do starcia z Czarnogórą to jednak nie tylko treningi i sparingi, lecz także relaks, czas na saunę i masaże. W opublikowanym właśnie wideo operatorowi udało się nagrać Roberta Lewandowskiego podczas jednego z nich. Przyznajemy – to naprawdę GORĄCY WIDOK!

ZOBACZ: WENDZIKOWSKA, LEWANDOWSKI, ZAWADZKAgwiazdy na premierze HUAWEI P10 [ZDJĘCIA]

Kamera polskiej kadry odwiedziła piłkarzy w ich pokojach w momentach odpoczynku i regeneracji. Operator ekipy wideo zajrzał również do Roberta Lewandowskiego, który akurat szykował się do.. masażu!

Dzięki temu zabiegowi mieliśmy okazję zobaczyć, jak najlepszy polski piłkarz wygląda jedynie w czarnych bokserkach. Musimy przyznać - to naprawdę GORĄCY i rozpalający wyobraźnie widok! Koniecznie zobaczcie to WIDEO!

W końcu rozumiemy, dlaczego Anna Lewandowska nazywa go "bezglutenowym ciasteczkiem". Jak dla nas, wystarczający jest jedynie drugi człon tego określenia ;-)

Zobaczcie to nagranie z Robertem Lewandowskim "w roli głównej":