Lewandowscy wciąż przebywają na zagranicznych wakacjach. W czasie rodzinnego urlopu we włoskiej Sardynii wypadły urodziny trenerki - w poniedziałek 7 września Anna Lewandowska skończyła 32 lata. Solenizantka od samego rana mogła liczyć na miłe niespodzianki. Jak można wywnioskować po jej najnowszym zdjęciu na Instagramie, już w trakcie śniadania otrzymała owocowe - i jak podejrzewamy bardzo zdrowe - ciasto. Urodzinowy post zamieścił w sieci także jej mąż. 

Robert Lewandowski czule o swojej żonie w dniu jej urodzin

W dniu urodzin ukochanej żony Robert Lewandowski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, przedstawiające jego namiętny pocałunek z Anią. Piłkarz opatrzył fotografię niezwykle uczuciowym wpisem.

Wszystkiego najlepszego, moja kochana. Niech twoje życie będzie wypełnione szczęściem i miłością - napisał Lewandowski.

Napastnik Bayernu Monachium nie ograniczył się jednak do złożenia urodzinowych życzeń. Zdecydował się bowiem także na czułe wyznanie wobec żony.

Jesteś życzliwa, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję ci za twoje wsparcie, pomoc i radę. Jestem taki dumny, że mogę nazywać ciebie swoją żoną - dodał Robert.

Myślicie, że Anna Lewandowska wzruszyła się, czytając o sobie takie piękne słowa napisane przez jej męża?

Zobacz zdjęcia z włoskich wakacji Anny i Roberta Lewandowskich w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Anna Lewandowska odniosła się do filmiku, na którym tańczy w stroju otyłej kobiety. Sprawa skończy się w sądzie?