Jak mieszka Robert Lewandowski? Już jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam wnętrza domu jego i Ani Lewandowskiej. Para ceni sobie wygodę i minimalizm. Wnętrza domu Lewandowskich urządzone są więc z wielkim wyczuciem stylu. To jednak nie jedyny apartament, którego właścicielem jest piłkarz. W lipcu ubiegłego roku Robert Lewandowski stał się właścicielem nowego luksusowego apartamentu przy Złotej 44 w Warszawie. Od roku piłkarz korzysta z jego uroków i udogodnień, w tym siłowni i 25-metrowego basenu, trenując przed meczem z drużyną z Rumunii, który odbędzie się 10 czerwca na Stadionie Narodowym.  

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY tak wygląda ich mieszkanie! Jest elegancko, stylowo i drogo! [ZDJĘCIA]

Największe wrażenie na Robercie Lewandowskim z pewnością zrobiło piętro rekreacyjne, z którego może korzystać od woli! zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią aktywny tryb życia oraz relaks na najwyższym poziomie. To doskonałe miejsce zarówno dla biznesmenów jak i dla sportowców, którzy mogą trenować, pracować nad swoją kondycją i regenerować się bez opuszczania budynku, mając wszystko, co potrzebne na miejscu.

„Piłka nożna to nie tylko moja pasja, ale i zawód, który wykonuję. Oznacza to codzienny trening, zbilansowaną dietę i ogromną dawkę wysiłku fizycznego, niezbędnego do pracy nad ciałem, koordynacją, siłą, refleksem czy zwinnością ruchów. Idealnie by było gdybym mógł realizować swój program treningowy również w domowym zaciszu, blisko rodziny. Złota 44 to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie mogę robić to w pełnym skupieniu, w kameralnej atmosferze, korzystając z pełnej prywatności. Mam tu wszystko co niezbędne dla zawodowego sportowca w zasięgu ręki: profesjonalnie wyposażoną siłownię, 25-metrowy basen, saunę i łaźnię parową.” – powiedział Robert Lewandowski.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda apartament Roberta Lewandowskiego!