Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od mundialu w Rosji. W rozmowie z Filipem Chajzerem na stadionie PGE Narodowy w Warszawie mistrz futbolu opowiedział m.in. o tym, jakie emocje towarzyszyły mu po bardzo słabych meczach reprezentacji Polski oraz jak radzi sobie z falą ostrej krytyki, która spadła na niego ze strony rozżalonych kibiców. Okazuje się, że piłkarza boli głównie to, że duża część internautów wylała swoje żale na Instagramie jego żony, Anny Lewandowskiej.

Ania nie jest w reprezentacji, ale wiadomo, że w takim momencie kibic nie patrzy na nic i po prostu próbuje wyładować swoją frustrację - przyznał.

Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN

W wywiadzie z Robertem Lewandowskim dla DDTVN Filip Chajzer poruszył też przyjemniejsze tematy. Co Lewandowscy robią w wolnym czasie? Okazuje się, że Ania i Robert nie różnią się w tej kwestii od większości Polaków.

Pójdziemy na spacer, albo po prostu gdzieś się przejść. Zrobimy zakupy... - zdradził Lewy i przy okazji wyśmiał plotki o tym, że z żoną po bułki latają helikopterem.

Córka Anny i Roberta Lewandowskich, Klara ma już ponad rok i coraz częściej mówi się o tym, że para ma zamiar wkrótce ponownie powiększyć swoją rodzinę. Czy kapitan reprezentacji Polski wybrał już imię dla drugiego dziecka? Takie pytanie zadał mu Filip Chajzer. Odpowiedź na nie poznamy podczas emisji wywiadu w ten weekend. Dzień Dobry Wakacje w sobotę i niedzielę w godz. 8:30 - 11:00, oczywiście na antenie TVN. Zobacz fragmenty rozmowy poniżej.
ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI szczerze o Jerzym Brzęczku. Co myśli o nowym trenerze?