Fani Anny i Roberta Lewandowskich oraz wszyscy, którzy interesują się życiem prywatnym gwiazd czekali na ten moment ponad dwa lata. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej nareszcie zdecydował się pokazać światu, jak wygląda jego córka. Na oficjalnym profilu napastnika Bayernu Monachium pojawiło się jego urocze zdjęcie z Klarą z wakacji w Hiszpanii. Widzimy na nim, jak trzymający na rękach dziecko Lewy głaszcze napotkaną podczas spaceru sarenkę. Internauci momentalnie zwrócili uwagę na jeden ważny szczegół - na zdjęciu po raz pierwszy w końcu wyraźnie widać twarz córki Lewandowskich.

Robert Lewandowski pokazał twarz Klary

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Rodzice dziewczynki niemal od samego początku chętnie chwalili się swoim dzieckiem w mediach społecznościowych, ale dziewczynka zawsze była fotografowana od tyłu lub zakryta czapeczką. Powód? Ania i Robert wielokrotnie powtarzali, że chcą, aby ich córka sama w przyszłości zdecydowała o tym, czy chce ujawniać publicznie swój wizerunek. Wygląda jednak na to, że zmienili zdanie i postanowili zaspokoić ciekawość fanów.

Klara Lewandowska jest bardziej podobna do mamy, czy taty? Większość internautów twierdzi, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie. Zgadzacie się?

Zobacz pierwsze zdjęcie twarzy Klary Lewandowskiej w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Izabela Janachowska na spacerze z synem niczym księżna Kate. Ma nawet taki sam wózek! [FOTO]