Po powrocie z Euro 2016 Robert Lewandowski z żoną w końcu udali się na zasłużony wypoczynek. Para postawiła na modne tego czasu miejsce - wyspę Mykonos. Ostatnio wypoczywali tam Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska czy Zosia Ślotała. 

Na plaży Anna i Robert Lewandowscy bawili się w towarzystwie supermodelki Adriany Limy. Kilka dni temu widziano ich także w towarzystwie znanego aktora Gerard Butlera.

Przeczytaj także:  Anna Lewandowska i Adriana Lima razem na plaży! Kto by się spodziewał takiego spotkania? Mamy zdjęcia! >>

Zanim jednak piłkarz wyjechał na wakacje sprawdził się w kolejnej genialnej roli. Robert Lewandowski modelem? Jak najbardziej! Kilka dni temu na terenie Warszawy mieliśmy okazje oglądać jak kapitan polskiej reprezentacji pozuje na potrzeby kampanii marki Vistula na sezon jesień-zima 2016/2017.

Jeszcze do niedawna mieliśmy okazję oglądać Roberta Lewandowskiego w wiosenno-letniej odsłonie kolekcji. Patrząc na te zdjęcia nie mamy wątpliwości dlaczego Vistula w nowym sezonie postanowiła kontynuować współpracę z piłkarzem w roli ambasadora. Sesja z udziałem Roberta Lewandowskiego na potrzeby jesienno-zimowej kampanii odbyła się 5 lipca w Warszawie, a zdjęcia wykonywał Mateusz Stankiewicz.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Robert Lewandowski sprawdza się w roli modela!

 

Przeczytaj także: Boruc, Lewandowski, Kapustka, Szczęsnyna wakacjach. Gdzie wypoczywają polscy piłkarze? [ZDJĘCIA] >>