Robert Lewandowski udzielił właśnie wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", który stacja pokazała 2 dwóch częściach. Najpierw w sobotę w rozmowie z Filipem Chajzerem powrócił do tematu Mundialu, niepowodzenie na którym odbiło się rykoszetem także na jego żonie, Annie. W niedzielnej części wywiadu pojawiły się za to tematy związane z jego życiem rodzinnym. Robert Lewandowski zdradził m.in., jak wygląda jego zwykły dzień oraz wyprawy na zakupy do supermarketu, w których – jak przyznał – nikt go nie wyręcza! To jednak nie wszystko! Co powiedział o kolejnym dziecku? Czy Klara Lewandowska już niedługo faktycznie będzie miała rodzeństwo?

Robert Lewandowski wybrał już imię dla drugiego dziecka? 

Lewandowski dał się namówić Filipowi Chajzerowi na kilka zwierzeń dotyczących drugiego dziecka, które Robert i Ania najwyraźniej faktycznie już planują. Chajzer zapytał w pewnym momencie Lewego, czy ten wybrał już imię dla swojej drugiej pociechy. Czy tym imieniem miałby być Filip, jak zasugerował prowadzący?

- Masz już wybrane imię dla drugiego dziecka? Możemy wymyślić je razem i dlaczego to będzie Filip? - zażartował prowadzący

- Bardzo ładne imię, ale nie wiem, czy będzie chłopak… - odpowiedział tajemniczo Robert Lewandowski.

Czy tak subtelna i dyplomatyczna wypowiedź Lewego oznacza, że druga pociecha Roberta i Ani Lewandowskich jest już w drodze…? Wcale byśmy się nie zdziwili ;-)

Zdjęcia z wywiadu Filipa Chajzera z Robertem Lewandowskim znajdziecie w naszej GALERII --->