Robert Lewandowski ma niewątpliwie głowę nie tylko do piłki nożnej, ale także do interesów! Piłkarz ma w swoim portfolio już kilka poważnych inwestycji, w tym m.in nieruchomości oraz różne biznesy związane z jego ukochanym sportem. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się sugestia, że Lewandowski zbuduje klinikę sportową. I to w stolicy! Jak się okazuje, teraz sportowiec zainwestował jednak w coś zupełnie innego, a mianowicie... w portal ślubny Wedding.pl, o czym po raz pierwszy informowaliśmy już w lutym. I nie byłoby w tym pewnie nic niezwykłego, gdyby nie oszałamiająca kwota, jaką na to przeznaczył. Świeżo upieczony tata KlaryLewandowskiej wyłożył bowiem na tę inwestycję, bagatela, 3,5 miliona złotych! To jednak nie jedyna ciekawa informacja, która pojawia się w tym kontekście. Intrygujące jest bowiem także to, kto został redaktor naczelną portalu! Będziecie zaskoczeni!

UWAGA: Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką! Jest urocze!

Szefową strony Wedding.pl została bowiem Agnieszka Hyży! To ona będzie prowadziła stronę, w którą Robert i Anna Lewandowscy zainwestowali aż 3,5 mln złotych! Jak na współpracę ze świeżo upieczonymi rodzicami zapatruje się dziennikarka Polsatu, a prywatnie mama córeczki, Marty?

Zaczynam zupełnie nowy etap w mojej karierze zawodowej – zdradziła zadowolona Agnieszka Hyży.

Jak donosi magazyn Party, rozmowy z dziennikarką miały trwać kilka dobrych miesięcy. Lewandowscy podobno od samego początku właśnie jej chcieli powierzyć zadanie poprowadzenie portalu, w który zainwestowali. Hyży była świetną kandydatką na to stanowisko. Z branżą ślubną jest związana od kilku lat, od kiedy to zaczęła organizować targi Wedding Show oraz wydawać magazyny poświęcone tej tematyce. A teraz... jej szefem będzie Robert Lewandowski! Sprosta wyzwaniu?

POLECAMY: ROBERT LEWANDOWSKI o córce Klarze Lewandowskiej: Tak, zmieniałem już pieluchę!

Jak Agnieszka Hyży sprawdzi się w roli redaktor naczelnej portalu Wedding.pl i czy tak olbrzymia inwestycja Lewandowskich się zwróci? Czas pokaże. Choć trzeba przyznać, że Robert Lewandowski ma wyczucie czasu. W końcu sezon ślubny zaczął się właśnie na dobre!

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY zainwestowali w portal o ślubach