Najpierw prezydent Andrzej Duda, teraz przyszedł czas na Roberta Lewandowskiego. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, podążając śladem naszej głowy państwa postanowił założyć konto na TikToku (@_rl9), aplikacji umożliwiającej tworzenie i udostępnianie bardzo krótkich materiałów wideo. Piłkarz Bayernu Monachium zdążył już opublikować swoje pierwsze nagranie. W premierowym filmiku mąż Anny Lewandowskiej na początku kilka razy podbija piłkę, a na koniec zaś mocnym uderzeniem z powietrza umieszcza ją w małej bramce, która znajduje się w domowym ogródku.   

Cześć, tu Robert Lewandowski. Obserwuj mnie na TikToku - mówi na nagraniu RL9.

Wideo polubiło już blisko 260 tys. internautów, natomiast konto "Lewego" obserwuje ponad 150 tysięcy osób.

Robert Lewandowski zadebiutował na TikToku

Kontem na TikToku może się pochwalić także żona polskiego piłkarza, Anna Lewandowska, której profil obserwuje 254 tys. użytkowników aplikacji. Kilka dni temu prowadząca blog Healthy plan by Ann zamieściła filmik, na którym wraz ze swoim mężem prezentują układ taneczny do hiphopowego kawałka. 

Przypomnijmy, Anna i Robert Lewandowscy oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Zarówno kapitan reprezentacji Polski jak i trenerka personalna w żadnym z wywiadów nie zdradzili płci drugiej pociechy. W maju 2017 roku parze urodziła się córka, Klara

Jesteście ciekawi jak wygląda pierwszy filmik Roberta Lewandowskiego na TikToku? Zajrzyjcie na profil piłkarza - @_rl9

ZOBACZ TAKŻE: Katy Perry i Orlando Bloom zdradzili płeć swojego pierwszego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?