Robert Lewandowski był gościem w naszym programie „Powiedz Oscarowi”. To właśnie w ramach tego cyklu Lewy dał się namówić na krótki wywiad. Podczas rozmowy z Oscarem Dąbkowskim kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej opowiedział m.in. o swoich fascynacjach technologicznych i nowinkach z nowej linii telefonów Huawei P20 PRO, z którymi się nie zostaje, wartościach, które są mu najbliższe oraz stresie, który czeka go wraz ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej – te rozpoczną się z Rosji już w czerwcu!

Robert Lewandowski - jak zabiegał o względy Ani?

Robert Lewandowski skonfrontował się jedynak nie tylko z łatwymi pytaniami. Oscar Dąbkowski zapytał naszego najlepszego piłkarza, czy nie czuje się osaczony natłokiem informacji medialnych na temat siebie, żony i córki. W trakcie tej rozmowy Lewy zdradził nam też, że moment jego zapoznania się z przyszłą żoną wcale nie był tak romantyczny, jak można by się spodziewać! Robert i Ania poznali się przed laty na jednym z obozów sportowych. Ania (wówczas Stachurska) miała wtedy jeszcze blond włosy. I choć Robert od razu zwrócił na nią uwagę, to jednak późniejsza mistrzyni karate na początku trzymała go na dystans! Robert nie ustawał jednak z staraniach o jej względy, bo miał wrażenie, że iskra wzajemnego zainteresowania pojawiła się miedzy nimi już wtedy. Dlatego jak lew walczył o to, żeby lepiej poznać swoją wybrankę:

„Poznaliśmy się na obozie integracyjnym dla studentów. Ja od razu wypatrzyłem Anię, ale potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby się lepiej poznać. Aczkolwiek moim zdaniem od razu między nami coś zaiskrzyło!”

Robert Lewandowski w "Powiedz Oscarowi" na Gala.pl

Ania na początku miała nieco inne zdanie na temat tej znajomości, o czym opowiedziała ostatnio w magazynie Coaching. Czy jednak wyobrażacie sobie świat polskiego show-biznesu i sportu bez „power couple”, jaką stworzyli Ania i Robert Lewandowscy? Bo my nie!

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA szczerze o mężu: "Wydawało mi się, że Robert nie jest dla mnie"

Zobaczcie, co o pierwszym spotkaniu z Anią Lewandowską, obsesji mediów na temat swojej rodziny i fascynacjach nowinkami technologicznymi Robert Lewandowski opowiedział w naszym stałym cyklu „Powiedz Oscarowi”: