Robert Pattinson już po raz kolejny pojawił się w sesji marki Dior Homme. Tym razem aktor wziął udział w sesji promującej kolekcję na jesień i zimę 2017 nazwanej "Black Carpet". Jak Pattison wyszedł na zachowawczych, czarno-białych zdjęciach? Co ciekawe, te wykonał mu kultowy projektant, który związany jest z konkurencyjnym dla Diora domem mody. Domyślacie się już, o kogo chodzi?

ZOBACZ: LADY GAGA 13 najciekawszych stylizacji kontrowersyjnej ikony mody

Autorem zdjęć Pattisona w roli modela Diora jest nie kto inny jak tylko dyrektor kreatywny Chanel - Karl Lagerfeld! Projektant znany na całym świecie jako Cesarz Mody uwiecznił aktora w klasycznej czerni i bieli – dokładnie w takiej samej tonacji utrzymana była też poprzednia kampania Diora. Ta jest jednak o tyle specjalna, że została wykonana z okazji 10-lecia obecności w marce Krisa Van Assche, czyli dyrektora kreatywnego działu męskiego Diora.

Przypomnijmy przy okazji, że Robert Pattinson nie jest jedyną twarzą Dior Homme. Kris Van Assche zebrał całą drużynę ambasadorów marki nazywaną „gangiem Diora”. W poprzedniej sesji reklamowej Dior Homme udział wzięli Boy George, raper A$AP Rocky, model Ernest Klimko i znany z serialu „Mr. Robot” aktor Rami Malek, który może poszczycić się nie tylko talentem i sławą, lecz także bardzo nietypową urodą. Kto będzie następny?

POLECAMY: NAJMODNIEJSZA "BABCIA" INSTAGRAMA Poznajcie 47-letnią Zaklinę. To prawdziwa gwiazda Internetu!

W całym tym towarzystwie najbardziej zaskakująca jest jednak obecność Karla Lagerfelda, który już po raz kolejny stanął za aparatem i przygotował sesję dla Diora. Jak to się stało, skoro na co dzień pracuje jako dyrektor kreokreatywny Chanel?

Jak się okazuje, Cesarz Mody od lat przyjaźni się z Krisem Van Assche i to na jego prośbę sfotografował najnowsze modele Dior Homme. Jak widać, dla niektórych projektantów przyjaźń jest ważniejsza niż komercyjne interesy ich pracodawców.

Bardzo nam się to podoba!