Jak zdradzają producenci serialu, w nowym sezonie widzowie TVP zobaczą 17 odcinków "Rodzinki.pl". Harmonogram emisji produkcji zaplanowano tak, aby ostatni, finałowy odcinek został wyemitowany w grudniu, dokładnie w święta Bożego Narodzenia. O tym, jak ma wyglądać ta seria "Rodzinki.pl" portalowi Wirtualnemedia.pl opowiedziała producent serialu Anna Jaroch-Okapiec:

„Najnowszy sezon Rodzinki.pl. będzie liczył wyjątkowo 17 odcinków, które będą emitowane do grudnia do świąt. Jest to odpowiedź Telewizji Polskiej na prośby widzów, którzy narzekają że tuż przed świętami stacje telewizyjne emitują zbyt mało premierowych audycji.”

Przypomnijmy, „Rodzinka.pl” zadebiutowała na antenie TVP 2 w 2011 roku. Produkcja jest adaptacją kanadyjskiego serialu „Les Parent”. Bohaterami polskiej wersji są członkowie rodziny Boskich. Trzech synów pary głównych bohaterów przysparza wielu trosk dwójce rodziców w średnim wieku. Mimo nietypowych niekiedy pomysłów rezolutnych synów państwa Boskich, każdy wątek kończy się happy endem. Serial jest bowiem utrzymamy w konwencji krótkich odcinków wypełnionych zabawnymi skeczami zakończonymi puentą.

ZOBACZ: ILONA ŁEPKOWSKA skrytykowała Małgorzatę Kożuchowską! Jak zareagowała aktorka? [WIDEO]

W rolach głównych występują: w rolach rodziców - Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak oraz w rolach synów - Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, i Maciej Musiał. Na ekranie pojawiają się także m.in. Agata Kulesza i Jacek Braciak. Obecnie trwają zdjęcia do jedenastej edycji serialu, zakończyć się mają one pod koniec października. Nowy sezon serialu będzie można oglądać na antenie TVP 2 od 8 września 2017 w każdy piątek o godz. 21.40.

Będziecie wśród wiernych widzów kolejnego sezonu „Rodzinki.pl”?