To koniec serialu "Rodzinka.pl"! Po 15. sezonach emisji, uwielbiana przez widzów produkcja TVP, znika z anteny. Jak donosi "Na żywo", stacja rozwiązała umowy z aktorami, którzy nie wrócą już na plan i stracą pokaźne źródło dochodu - Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zarabiali bowiem 7-10 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. Według źródła magazynu, wszyscy zaangażowani w produkcje dowiedzieli się o decyzji z dnia na dzień i są nią bardzo zaskoczeni. Mimo że w ostatnim roku "Rodzinka.pl" straciła 200 tysięcy widzów, jej oglądalność wynosiła nadal ponad 1 milion. Co ciekawe, garderoby aktorów przejęły już podobno gwiazdy "Korony Królów".

Nie będzie kolejnego sezonu "Rodzinka.pl"

Informację o końcu "Rodzinki.pl" potwierdziła na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska, która postanowiła pożegnać się z widzami: - Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci - napisała aktorka.

"Rodzinka.pl": kiedy ostatni odcinek?

Serial miał zostać zakończony po 17. sezonie, jednak Telewizja Polska nagle zmieniła decyzję. Twórcy produkcji oraz występujący w niej aktorzy dowiedzieli się o końcu pracy na planie dosłownie z dnia na dzień. Jak poinformował Tomasz Karolak, prace nad serialem zostały przerwane w połowie 16. sezonu, co oznacza, że ostatnie odcinki "Rodzinka.pl" zobaczymy wiosną 2020.

„Rodzinka.pl” zadebiutowała na antenie TVP2 w 2011 roku. Produkcja jest adaptacją kanadyjskiego serialu „Les Parent”, a bohaterami polskiej wersji są członkowie rodziny Boskich. Trzech synów pary głównych bohaterów przysparza wielu trosk, ale mimo nietypowych niekiedy pomysłów rezolutnych chłopaków Boskich, każdy wątek kończy się happy endem. Serial jest utrzymany w konwencji krótkich odcinków wypełnionych zabawnymi skeczami zakończonymi puentą. W produkcji występowali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Agata Kulesza oraz Jacek Braciak.

Będziecie tęsknić za "Rodzinką.pl"?