Roksana Gąska przyznała się, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Podczas serii pytań i odpowiedzi zorganizowanej na swoim profilu na Instagramie, życiowa partnerka Jacka Rozenka szczerze odpisywała nawet na zapytania o swój wygląd. Obserwatorów 25-latki najbardziej oczywiście interesowała kwestia operacji plastycznych. Roksana Gąska ujawniła, że ma za sobą m.in. operację powiększenia biustu. - Piersi nie są naturalne - przyznała. Co jeszcze zmieniła w swoim wyglądzie?

Roksana Gąska o operacjach i wyglądzie

Roksana Gąska twierdzi, że nie korzystała z usług chirurga plastycznego tyle razy, ile sądzą niektórzy internauci. Ukochana Jacka Rozenka poza powiększeniem piersi zdecydowała się też na wypełnienie ust, "ale dosyć dawno temu", jak sama zaznacza. Kategorycznie zaprzecza jednak temu, jakoby ingerowała w wygląd swojego nosa. - Nie poprawiałam noska - odpowiedziała jednej z fanek.

Co ciekawe, Roksana Gąska przy okazja wyznała, że wygląd zewnętrzny nie powinien stanowić kryterium w ocenie wartości człowieka.

Ludzie często oceniają innych przez pryzmat wyglądu. Dla mnie jest to bardzo głupie. Póki nie poznam człowieka osobiście, nie wypowiadam się na jego temat, a w tym bardziej nie oceniam - pisze na Instagramie.

Zdjęcia Roksany Gąski i Jacka Rozenka znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EMIL STĘPIEŃ pozywa "Gazetę Wyborczą". Doda broni męża