Roksana Węgiel gwiazdą disco polo? Dla wielu fanów artystki może być to olbrzymia niespodzianka, ale to prawda. Roxie, która kilka dni temu obchodziła swoje 15. urodziny, karierę muzyczną rozpoczynała w branży disco polo. Mając zaledwie dziesięć lat wystąpiła w teledysku do utworu "Mam obsesję" zespołu Rompey. Nikt wówczas nie sądził, że kariera Roksany Węgiel nabierze takiego tempa. W 2018 roku wygrała pierwszą edycję "The Voice Kids", a kilka miesięcy później została zwyciężczynią 16. Konkursu Piosenki dla Dzieciw Mińsku. W minionym roku otrzymała m. in. Europejską Nagrodę MTV dla "najlepszego polskiego artysty". Jesteście ciekawi czy wstęp Roxie w teledysku disco polo był tylko jednorazowym epizodem? Sprawdźcie.    

Roksana Węgiel wstąpiła w teledysku disco polo

Internauci odkryli nieznaną dotąd przeszłość Roksany Węgiel. W 2015 roku młoda artystka wystąpiła gościnnie w teledysku disco polo. Dziesięcioletnia wówczas Roxie pojawiła się w utworze "Mam obsesję" formacji Rompey. Utwór, po tym jak Internet obiegła informacja, że występuje w nim zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018, cieszy się w ostatnich dniach co raz większą popularnością. Na You Tubie został odtworzony już ponad 700 tys. razy. Dla wschodzącej gwiazdy polskiego show-biznesu był to jedyny epizod związany z muzyką disco polową.

Roksana Węgiel - początki kariery

Udział w "The Voice Kids" nie był dla Roksany Węgiel debiutem przed kamerą. W 2016 roku młoda artystka wstąpiła w innym programie TVP, "Petersburski music show", do którego zapraszane są dzieci szczególnie uzdolnione muzycznie. Natomiast dwa lata wcześniej, w 2014 roku, Roxie zaangażowała się w projekt Muzyczne Talenty "Czwórki". Wówczas nagrała swoją wersję piosenki "Wierzę w Ciebie, Panie", która podobnie jak utwór "Mam obsesję", jest hitem Internetu.      

Nagranie do utworu "Mam obsesję" znajdziecie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Wegiel - kim jest zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018? Wiek, piosenki, Instagram