Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego pojawi się już we wtorek, 10 września. Piosenkarka zasiądzie na kanapie w słynnym studiu, gdzie Wojewódzki od lat przepytuje największe gwiazdy polskiego show-biznesu. 14-latka jest zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018 i jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. A jej sukces zaczął się od tego, że, będąc podopieczną drużyny Edyty Górniak, wygrała program "The Voice Kids". Następnie Roksana pojechała na Eurowizję do Mińska i została jej laureatką. Dalej wszystko potoczyło się bardzo szybko - zachwyceni fani powitali Węgiel na lotnisku oklaskami i kwiatami, a jej kariera nabrała rozpędu. Poza koncertami, singlami i nowymi klipami, media rozpisywały się też o tym, kim jest chłopak Roksany Węgiel, jakie stawki młoda gwiazda bierze za swoje występy oraz jak wygląda na tzw. "ściance". O tym, jakie tematy w rozmowie z Roksaną poruszy Wojewódzki, przekonamy się już we wtorek. Tymczasem sprawdźcie PONIŻEJ, jakie sukcesy ma na swoim koncie 14-letnia Węgiel.

Roksana Węgiel: Eurowizja Junior 2018

Roksana Węgiel to pierwsza w historii polska laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Gdy miała 13 lat zaśpiewała podczas finału w Mińsku piosenkę "Anyone I Want To Be", którą oczarowała widzów. Był to pierwszy od dawna tak wielki międzynarodowy sukces wśród polskich artystów.

Roksana Wegiel: The Voice Kids

Jeszcze przed Eurowizją Junior, Węgiel wygrała program "The Voice Kids". W finale telewizyjnego show zaprezentowała swój debiutancki singiel pt. "Żyj". Później Roksana nagrała wraz ze swoją opiekunką z programu, Edytą Górniak, utwór "Zatrzymać chwilę".

Roksana Węgiel: Instagram

Dziś Roksana Węgiel to nie tylko piosenkarka, ale też idolka młodego pokolenia i influencerka. Na Instagramie ma już ponad 800 tys. obserwatorów. Prawdopodobnie do końca roku zbliży się do miliona, tym samym stając się jedną z najpopularniejszych gwiazd na Instagramie w Polsce.

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego w ten wtorek, 10 września. Start programu o 22:30. Gościem showmana będzie też aktorka Agata Kuleszy, gwiazd filmów "Ida" i "Sala samobójców". Tak Wojewódzki obwieścił występ Węgiel i Kuleszy w swoim programie:

Aaaaaaaaaaa we #wtorek u mnie #ligamistrzów a dokładnie #ligamistrzyń
@agata_kuleszaofficial (pomimo, że to nie jest jej konto) oraz @roxie_wegiel #oscar spotyka #eurowizjajunior