Można powiedzieć bez żadnej przesady, że 2019 rok należał do Roksany Węgiel. Utalentowana nastolatka w pełni wykorzystała rozgłos, jaki dało jej zwycięstwo w ubiegłorocznej Eurowizji Junior i niemal z marszu stała się jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Pomimo młodego wieku i krótkiego stażu na scenie, jej stawki za występy czy kontrakty reklamowe wynoszą praktycznie już tak samo dużo, co gwiazdorskie gaże starszych i bardziej doświadczonych koleżanek z branży. Jak przystało na popularną piosenkarkę, 14-letnia Roxie spędzi ostatni dzień roku w pracy. Co ciekawe, wykonawczyni hitu "Dobrze jest, jak jest" w Sylwestra 2019 wystąpi na dwóch koncertach, dzięki czemu na zakończenie roku na jej konto wpadnie naprawdę pokaźna suma.

Ile Roksana Węgiel zarobi w Sylwestra 2019?

Roksana Węgiel rozpoczyna wieczór sylwestrowy od startującej o godz. 17:30 imprezy dla dzieci i młodzieży na Targu Węglowym w Gdańsku. Tuż po zejściu ze sceny młoda gwiazdka pędzi na lotnisko i wsiada do samolotu zmierzającego do Krakowa. Tam ma już na nią czekać samochód, który w ekspresowym tempie ma ją przetransportować do Zakopanego, gdzie w nocy zaśpiewa na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Jak donosi serwis "Pudelek.pl", za obydwa sylwestrowe występy Roxie Węgiel ma otrzymać aż 100 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że podobnej sztuki w ubiegłym roku dokonał Sławomir Zapała. Autor hitu "Miłość w Zakopanem" wraz ze swoją żoną wystąpił 31 grudnia zarówno na imprezie TVP w Zakopanem, jak i Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem na Stadionie Śląskim.

ZOBACZ: Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra 2019? Górniak, Grzeszczak, Kozidrak, Rodowicz