"Rolnik szuka żony 6” dobiegł końca. Od początku 6. sezonu widzowie nie mogli narzekać na brak emocji. Waldemar, jeden z rolników, już po pierwszych spotkaniach ze swoimi kandydatkami zrezygnował z udziału w programie, nie zapraszając na gospodarstwo żadnej z kobiet. Głośnym echem odbiła się także awantura Seweryna i Marleny. W 10. odcinku 28-latek niespodziewanie podziękował swojej wybrance, sugerując, że ich krótka znajomość zbyt szybko przybrała zażyły charakter. Niestety uczucie łączące parę w jednej chwili przestało istnieć. Więcej szczęścia mieli pozostali uczestnicy, którzy udali się na rewizyty i romantyczne wycieczki ze swoimi drugimi połówkami. Które związki przetrwały próbę czasu? Sprawdź, co wydarzyło się w wielkim finale. 

Rolnik szuka żony 6 – Finał sezonu 

Finał 6. sezonu "Rolnik szuka żony" dostarczył nam wiele emocji. W Kazimierzu Dolnym rolnicy w towarzystwie Marty Manowskiej, podsumowali kończącą się edycję. Nie zabrakło trudnych pytań, zaskakujących wyznań oraz tego, co widzowie lubią najbardziej – konfrontacji uczestników ze swoimi wybrankami. Najbardziej interesująco zapowiadało się spotkanie Seweryna i Marleny. Wiele osób wróżyło młodej parze świetlaną przyszłość. Niestety, kłótnia, która odbiła się szerokim echem zakończyła dobrze zapowiadającą się relacje. Po 2 miesiącach owa dwójka miała okazję do ponownego spotkania. Ze strony rolnika padły przeprosiny za zaistniałą sytuację. 28-latek poinformował, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, z którą zamieszkał. 

Sławomir, tak jak Seweryn, nie odnalazł w programie swojej drugiej połówki. Relacja z Martą nie przetrwała próby czasu.

„Zamykając jedne drzwi, otwierają się drugie” – tym słowami rolnik zasugerował, że w jego życiu pojawił się ktoś bliski jemu sercu.

Rolnik szuka żony 6 - Które związki przetrwały? 

Wielkie powody do radości ma Jakub, który u boku Anny odnalazł szczęście. Para postanowiła pielęgnować swój związek wierząc, że spędzą ze sobą resztę życia. Kuba przyznał, że padły już pierwsze wyznania oraz deklaracje.

Adrian i Ilona to druga para, którą połączył program. Mimo trudnych początków, zakochani odnaleźli łączące ich uczucie. Młodzi planują spędzić razem zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

„Można nazwać to miłością, pielęgnujemy ją” - powiedział Adrian o swojej relacji z Iloną. 

Podczas finałowego odcinka nie zabrakło również Waldemara. Rolnik już na początku zrezygnował z udziału w reality show, nie zapraszając żadnej z kandydatek do swojego gospodarstwa. Waldek zdradził w rozmowie z Martą Manowską, że w programie szukał młodszej osoby od siebie. Mimo niepowodzenia, 46-latek wierzy, że odnajdzie swoje szczęście.  

Zdjęcia z finału 6. sezonu "Rolnik szuka żony” możecie zobaczyć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TAKŻE: THE VOICE OF POLAND 10 - FINAŁ: kto wygrał? Sprawdź WYNIKI