Epidemia koronawirusa spowodowała, że wiele lubianych produkcji telewizyjnych musiało wstrzymać swoje nagrania ze względów bezpieczeństwa. Tak postąpiła m. in. stacja Polsat, która zawiesiła do jesieni taneczne show "Taniec z gwiazdami". Pod dużym znakiem zapytania stanęła także kolejna edycja "Rolnik szuka żony". Mimo że premierowe odcinki programu emitowane są we wrześniu to nagrania obywają się w wakacje. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać prowadząca show, Marta Manowska.  

- Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś "pierwszy" dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu "Rolnik szuka żony") To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi... Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko - napisała na Instagramie Marta Manowska. 

W opublikowanym wpisie Manowska zdradziła, że nagrania do 7. edycji "Rolnik szuka żony" ruszyły 4 czerwca, a nowe odcinki będziemy mogli oglądać od września, tak jak wcześniej planowano.

ZOBACZ TAKŻE: ANETA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" zostanie mamą. Znamy płeć dziecka!