Oboje zdolni, utalentowani i piekielnie ambitni. Bardzo dbają o swoją prywatność. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski od czasu do czasu pojawiają się na salonach, jednak to dopiero od  występu aktora w programie Azja Express wielu w ogóle zdało sobie sprawę, że aktorzy już od sześciu lat są małżeństwem!

Fani jednogłośnie okrzyknęli ich „cudowną parą” Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są małżeństwem od sześciu lat. Do tej pory mieliśmy okazję podziwiać głównie Romę, która do polskich komedii wniosła masę świeżości i dobrego humoru. Nic dziwnego, że szybko zyskała popularność. Jej mąż dotychczas trzymał się w cieniu.

Michała Żurawskiego mieliśmy okazję zobaczyć w wielu polskich filmach i serialach: „W ciemności”, „Przepis na życie” czy chociażby w filmie „Miasto 44”. Dziś jest jednym z ulubionych uczestników programu Azja Express. Do kin trafił właśnie kolejny film z jego udziałem pt. Jestem mordercą. 

Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska niedawno wystąpili wspólnie w filmie „Kochaj”, który jakiś czas temu trafił do kin. To jednak nie jedyna ich zawodowa współpraca. Aktorzy poznali się w 2009 roku na planie serialu „Londyńczycy”. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś więcej. Zakochani wzięli ślub w 2010 roku. Dziś para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci -  Klemensa i córeczki Jadwigi. Michał Żurawski ma również syna Leona z poprzedniego związku.

Para rzadko zamieszcza w sieci wspólne fotografie, ale jakiś czas temu Roma Gąsiorowska zrobiła wyjątek. Aktorka zamieściła w sieci kilka zdjęć ukochanym. Znajdziecie je w naszej GALERII.