Na uroczystej premierze filmu „Serce nie sługa” pojawiła się cała plejada gwiazd. Na na czerwonym dywanie fotoreporterom pozowały m.in. gwiazdy komedii, w tym Borys Szyc, Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska, Ewa Chodakowska, Patricia Kazadi oraz członkowie zespołu Mesajah. Na wydrzesz nie mogło jednak zabraknąć także ich kolegów i koleżanek, ciekawych ich pracy przy filmie. Na premierze pojawili się zatem także m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Sienkiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Ania Dąbrowska, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Szymon Majewski i Nina Terentiew. Jak widać, wśród gości przeważały gwiazdy Polsatu i nie ma co dziwić, bo to właśnie ta stacja wyprodukowała komedię „Serce nie sługa”. A o czym traktuje ten film? Czytajcie PONIŻEJ:

„Serce nie sługa” - fabuła

„Serce nie sługa” to kameralny film o poszukiwaniu miłości, z zabawnym i przejmującym spojrzeniem na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. „Serce nie sługa” opowiada historię dwójki przyjaciół, Darii i Filipa, którzy znają się od lat. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie? „Serce nie sługa” próbuje odpowiedzieć na te pytania w bardzo przewroty sposób…

„Serce nie sługa” - gdzie oglądać?

Film „Serce nie sługa” można oglądać w kinach w całej Polsce od dziś, piątku – 5 października 2018. Film wyprodukowała Telewizja Polsat. Magazyn Gala jest patronem medialnym produkcji. Tym bardziej na niego zapraszamy do kin! 

Zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu „Serce nie sługa” znajdziecie zaś w naszej GALERII--->