Romain Zago zaręczył się! Biznesmen i Joanna Krupa byli razem 10 lat. Para rozwiodła się w 2017 roku po 4 latach małżeństwa, oboje jednak usilnie zapewniają w mediach, że rozstali się w zgodzie i cały czas się przyjaźnią, a nawet mają teraz lepszy kontakt niż jako małżeństwo. Podobno Krupa i Zago rozmawiają ze sobą codziennie, "nawet 15-20 razy w ciągu dnia, bo kibicują sobie i trzymają za siebie kciuki". Romain Zago wyznał w jednym z wywiadów, z jakich powodów naprawdę rozpadło się jego małżeństwo z Joanną Krupą. Jak się okazuje, poszło głównie o to, że Joanna wolała skupić się na rozwoju swojej kariery, a nie na powiększaniu rodziny, na czym bardziej zależało jej byłemu mężowi i co po dziesięciu latach związku było dla niego już nie do zaakceptowania. Dwa lata po rozwodzie pary, Joanna Krupa zdążyła po raz drugi wyjść za mąż, a Romain Zago, jak się właśnie okazało, odnalazł szczęście u boku seksownej blondynki i postanowił się jej oświadczyć!

Romain Zago zaręczył się!

Były mąż Joanny Krupy zaręczył się. Jego narzeczoną została Carolina Delgado, która na co dzień zajmuje się organizacją ślubów i wesel oraz wychowuje 10-letnią córkę. Romain Zago oświadczył się swojej wybrance w piątek i postanowił to zrobić w bardzo oryginalny sposób. Biznesmen zaaranżował scenę, w której udział wzięła "policja". Kiedy para była w drodze na lunch, została zatrzymana przez funkcjonariuszy, którzy poprosili ich o opuszczenie auta. Kiedy policjanci poinformowali kobietę, że będzie musiała wrócić do domu sama, Zago uklęknął i poprosił ukochaną o rękę. Całą scenę nagrały kamery, a wideo pojawiło się później na jego Instagramie.

"Powiedziała "tak"! - zaczyna miłosny wywód mężczyzna. Chciałem by poczuła to samo zaskoczenie, która ja poczułem ponad rok temu, kiedy po raz pierwszy się z nią spotkałem. Dziękuję mojej narzeczonej Karolinie za uratowanie mnie, za uczynienie mnie szczęśliwym i za pokazanie, co jest w życiu ważne."

Zobaczcie wideo z zaręczyn Romaina Zago w galerii --->