W zeszłym tygodniu media obiegła wiadomość, że Joanna Krupa rozwodzi się ze swoim mężem! Informacja ta była o tyle sensacyjna, że mimo kilku kryzysów i sprzeczek para jawiła się jako niezwykle zgodna i zakochana w sobie. Jak się jednak okazuje, ich relacja wisi na włosku. Czy to znaczy, że Joanna Krupa i Romain Zago będę znów niedługo wolni?

ZOBACZ: JOANNA KRUPA rozstaje się z mężem? Plotki na ten temat nie ustają!

Jak donosiły media plotkarskie, para coraz częściej nie potrafiła się dogadać w wielu ważnych kwestiach. W końcu podjęli decyzję o rozstaniu. Para najczęściej kłóciła się podobno o wyjazdy Joanny Krupy do Polski. Romain prowadzi na co dzień swój klub w Miami, dlatego miał pretensje do Joanny o to, że sama często jeździ do Polski zamiast być ciągle przy nim na Florydzie. Biznesman nie potrafił podobno zrozumieć, dlaczego Joanna tak bardzo lubi spędzać czas w Polsce. A przecież ten przekładał się na nowe kontrakty i propozycje zawodowe, które Joanna dostawała przy okazji każdego sezonu show "Top model. Zostań modelką".

Jak się okazje, kolejne setki tysięcy dolarów na ich wspólnym koncie nie były dla biznesmana żadnym argumentem. W końcu on sam zarabia krocie na prowadzeniu własnego klubu w Miami. Jak do tego doszedł?

Romain swoją karierę zaczynał w klubie Mynt Lounge jako szef sekcji dla VIP-ów. Z czasem doszedł do wniosku, że nie chce pracować dla kogoś innego i zdecydował się… kupić cały klub! Decyzję pomogła mu podjąć żona Andrea Gonzales. Para sprawiła, że klub stał się najmodniejszym miejscem w Miami, chętnie odwiedzanym przez największe gwiazdy: Britney Spears, Paris Hilton, Jennifer Lopez i Giselle Bundchen. Z czasem zaczęła przychodzić do niego także Joanna Krupa.

Pierwsze małżeństwo Romaina nie przetrwało próby czasu, a on sam zakochał się w Joannie. W związku z tym postanowił się rozwieść z Andreą Gonzales. Była żona biznesmena otrzymała jednak od sądu sowite odszkodowanie.

POLECAMY TEŻ: JOANNA KRUPA znowu pokazała się nago. Tym razem w wannie!

Romain Zago i Joanna Krupa pobrali się w czerwcu 2013 roku. Ich ślub można było oglądać w programie The Real Housewives of Miami. Para występowała razem w show i prezentowała swoje życie prywatne. Dzięki temu wiadomo, że Romain trenduje jiu-jitsu i uwielbia jeździć na snowboardzie. Często można go też spotkać na basenie i na siłowni. To właśnie dzięki regularnym treningom  utrzymuje świetną formę i muskulaturę godną greckiego boga!

Czy po rozwodzie Joanna nie będzie tęskniła do jego ramion? Zobaczcie gorące zdjęcia Romaina w naszej GALERII! Są naprawdę HOT!