Romain Zago, trzy lata po rozwodzie z Joanną Krupą, znów wziął ślub. 46-letni biznesmen pokazał na Instagramie zdjęcia ze ślubnej sesji ze swoją ukochaną, Caroliną Delgado. Nowa żona Zago to pochodząca z Wenezueli planerka przyjęć oraz wesel, która ma 11-letnią córkę z poprzedniego związku. Para zaręczyła się na początku ubiegłego roku w bardzo oryginalny sposób. Biznesmen zaaranżował scenę, w której udział wzięła "policja". Kiedy para była w drodze na lunch, została zatrzymana przez funkcjonariuszy, którzy poprosili ich o opuszczenie auta. Kiedy policjanci poinformowali kobietę, że będzie musiała wrócić do domu sama, Zago uklęknął i poprosił ukochaną o rękę. Całą scenę nagrały kamery, a wideo pojawiło się później na jego Instagramie.

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub

W przeciwieństwie do głośnych zaręczyn, ślub Romaina Zago i Caroliny Delado był bardzo prywatny. Jak czytamy na Instagramie biznesmena, na ceremonii była obecna jedynie córka Caroliny:- Byliśmy tylko w trójkę, bo to zupełnie wystarczyło. Nie jesteśmy zwyczajną parą, ale kto lubi przecietność. Czekamy na niespodzianki, lojalność, uczciwość i miłość, które przyniesie nam życie.

Zdjęcia ze ślubu Zago i Delgado obejrzycie w GALERII.

Romain Zago i Joanna Krupa rozwiedli się w 2017 roku po 4 latach małżeństwa, oboje jednak usilnie zapewniają w mediach, że rozstali się w zgodzie i cały czas się przyjaźnią, a nawet mają teraz lepszy kontakt niż jako małżeństwo. Biznesmen wyznał w jednym z wywiadów, z jakich powodów naprawdę rozpadło się jego małżeństwo z modelką. Jak się okazuje, poszło głównie o to, że Joanna wolała skupić się na rozwoju swojej kariery, a nie na powiększaniu rodziny, na czym bardziej zależało jej byłemu mężowi i co po dziesięciu latach związku było dla niego już nie do zaakceptowania.