Storm i Ronan Keating są jednym z bardziej zgodnych małżeństw w świecie show-biznesu. Para pobrała się w 2015 roku, tuż po tym, jak wokalista rozwiódł się z Yvone Connolly, z którą był prawie 20 lat. Z pierwszą żoną muzyk ma trójkę dzieci: Missy, Jacka i Alego. Druga żona Keatinga właśnie urodziła ich kolejne dziecko.

Ronan Keating ojcem po raz piąty

Irlandczyk radosną nowiną podzielił się na Instagramie. W najnowszym poście napisał:

Witaj, świecie. Mamy dobrą nowinę na ten trudny czas. Bezpiecznie na świat przyszła nasza mała córeczka, Coco Knox Keating. Mamusia i dziecko rządzą - czytamy pod zdjęciem, na którym widać Storm i maleństwo.

Z wpisu żony Keatinga wynika z kolei, że dziecko przyszło na świat zaledwie trzy dni temu. Na zdjęciu, które opublikowała projektantka widać szczęśliwą i piękną młodą mamę i córkę pary. Para ma wspólnie synka Coopera, którego zdjęcia chętnie pokazują na Instagramie. Niedawno Storm mówiła w wywiadzie:

Od zawsze chciałam mieć przynajmniej po jednym chłopcu i dziewczynce, czuję się więc szczęściarą. Piątka wystarcza w zupełności - stwierdziła pani Keating nawiązując do dzieci Ronana z pierwszego małżeństwa.

Gratulujemy!