Sukienki dla druhen marki Rose Avenue są szyte od 2017 roku. To właśnie wtedy powstała marka stworzona przez Karolinę Jakimiak-Kwaśniewską, u której pomysł własnej firmy zrodził się w głowie podczas poszukiwania kreacji dla swoich pięciu druhen. Inspirowały ją amerykańskie śluby, na których przyjaciółki panny młodej miały bardzo podobne, choć inaczej wiązane sukienki. Okazało się, że na polskim rynku modowym nie ma takich projektów. "- Ten znany ze Stanów trend odwzorowałam na swój ślub i wraz z pomocą Natalii, metodami prób i błędów, opracowałyśmy jedną sukienkę, którą można wiązać na trzydzieści różnych sposobów. Pasuje ona do różnych figur. Jednym zakryje to, czego nie chcą pokazywać, innym wyeksponuje partie ciała, które lubią" – mówi Karolina Jakimiak-Kwaśniewska.

Sukienki dla druhen - gdzie kupić?

Sukienka dla druhen od Rose Avenue ma jeden wzór - jest długa i rozkloszowana na dole. Natomiast góra uszyta jest z dwóch materiałowych szarf, które pozwalają stworzyć trzydzieści różnych kombinacji wiązania. Można ją nosić z rękawem lub bez, z głębokim dekoltem lub odkrytymi plecami, na jedno ramię lub skrzyżowaną.

"- Dodatkowo do każdej sukienki dołączamy top, który przy niektórych wiązaniach pozwala zakryć dekolt. Kobieta ma przede wszystkim czuć się wygodnie i komfortowo" – mówi Natalia Orłowska, współwłaścicielka marki.

Jeden wzór od Rose Avenue jest nie tylko świetnym rozwiązaniem dla kilku druhen, ale też sprawia, że daną kreację można założyć na wiele okazji. Za każdym razem z innym wiązaniem. Sukienki są szyte z jakościowych tkanin, tak, aby układały się względem kobiecej sylwetki. Każdy projekt przygotowywany jest ręcznie przez lokalną pracownię krawiecką. Na sezon 2019 dostępne są m.in. w szarości, bladym różu, butelkowym zielonym czy odcieniu liliowym. Ale poza stałą kolorystyką, Rose Avenue daje także możliwość personalizacji projektu i wybór odcienia spośród aż sześćdziesięciu.  

Projekty marki Rose Avenue dostępne są w sklepie internetowym www.roseavenue.pl oraz w showroomie przy ul. Brackiej 23/53 w Warszawie.

Suknie dla druhen od polskiej marki obejrzysz w naszej GALERII.