Rosie Huntingon-Whiteley i Jason Statham są razem już od dobrych sześciu lat. Para uważana jest za jeden z najpiękniejszych duetów w brytyjskim i amerykańskim show-biznesie. W końcu Rosie to wzięta modelka, która nieraz chodziła w pokazach choćby u Versace a Jason to aktorski ideał mężczyzny, którego miliony widzów kojarzą z głównej roli w filmach z serii „Transporter”. Teraz do pary dołączy kolejny członek rodziny. Jak się bowiem okazuje, para spodziewa się dziecka!

ZOBACZ: BEYONCÉ NAGO W CIĄŻY Gwiazda opublikowała ciążową sesję zdjęciową. Jest odważna!

Rosie to kolejna już gwiazda, która postanowiła ogłosić swoją ciążę na Instagramie. Tydzień temu po licznych medialnych spekulacjach o powiększeniu rodziny poinformowała Beyonce, publikując zdjęcie z powiększonym brzuszkiem i dość kontrowersyjną nagą sesję. Pamiętacie, jak wyglądała na zdjęciu, które trafiło na Instagram i zebrało już ponad 10 milionów lajków?

CZYTAJ TEŻ: AMAL CLOONEY jest w bliźniaczej ciąży! George Clooney zostanie ojcem!

Jak widać, teraz przyszła pora na Rosie. Między nią a Jasonem jest co prawda 20 lat różnicy (ona ma 29, on – 49), to jednak różny wiek nie stanął im na drodze do miłości i szczęścia.

Fani modelki już od dłuższego czasu zastanawiali się nad pełniejszą figurą Rosie. W końcu ta postanowiła uciąć plotki i opublikowała w sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, które to ujęcie nie pozostawia już żadnych wątpliwości!

Co pod nim napisała?

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podzielić się z wami tą wiadomością - Jason i ja oczekujemy dziecka!

My byliśmy szczęśliwi mogąc to przeczytać. W końcu z takiej pary będzie się musiał urodzić wyjątkowo ładny bobas!

Gratulujemy!