Roxie Węgiel poza niesamowitym głosem, posiada wiele innych umiejętności, które pozwalają jej rozwijać medialną karierę. Swoimi występami w programie TVP "Dance Dance Dance" udowodniła, że doskonale się rusza. Jak się okazało, ma też talent aktorski. Właśnie zagrała w krótkometrażowym filmie, który swoją premirę będzie miał w TVN.

Roxie Węgiel zagrała w filmie. Kiedy premiera?

Roxie Węgiel debiutuje w roli aktorki! Do udziału w krótkometrażowej produkcji zaprosił ją Reżyser Życia, czyli Daniel Rusin - youtuber, który na swoim kanale zamieszcza różnego rodzaju wideo, skierowane głównie do młodzieży. Najnowsza produkcja reżysera-amatora nosi tytuł "Nie jesteś prawdziwym mężczyzną" i opowiada o bezsilności mężczyzny, który czuje się samotny i odrzucony (w tej roli Piotr Adamczyk).

ZOBACZ TAKŻE: "DANCE DANCE DANCE 3": Roksana Węgiel popłakała się na treningu: "Agustin mnie przejrzał"

Roksana Węgiel wciela się w jego córkę. Obok niej w obsadzie pojawili się m.in. Piotr Fronczewski i Kamila Kamińska. Amatorska produkcja jest już do obejrzenia na serwisie YouTube, jednak w maju będzie można obejrzeć go w TVN Fabuła.

W filmie emitowanym przez telewizję pojawią się dodatkowe sceny, których nie ma w wersji internetowej. Aby sprawdzić, jak Roxie radzi sobie na ekranie włączcie telewizory 4 maja o 12:55, 5 maja o 16:35 lub 7 maja o 22:20.

Fragment jej wstępu w produkcji znajdziecie w naszej galerii.

Obejrzycie film z Roxie?

PRZECZYTAJ: Roksana Węgiel rozpoczynała karierę od disco polo. Mamy nagranie!