Rozalia Mancewicz w 2010 roku otrzymała tytuł Miss Polonia. Od tamtej pory rzadko widujemy ją na ściankach czy imprezach branżowych. Wszystko zdradza jednak na swoim Instagramie! To właśnie tam możemy podziwiać, jak sprawdza się w roli mamy, czy jak wygląda jej mieszkanie.

Rozalia Mancewicz wyszła za mąż w 2014 roku. Jej mężem jest Marcin Jaworski. Para powiedziała sobie „tak” w kościele w Białymstoku. Tego wyjątkowego dnia parze towarzyszyło prawie 300 osób! Dwa lata później zakochani zostali rodzicami!

W kwietniu 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Rozalia Mancewicz urodziła chłopca, któremu dała na imię Henryk. Od tamtej pory chłopiec króluje na Instagramie mamy. Dar do pozowania do zdjęć z pewnością ma po mamie.

ZOBACZ: ROZALIA MANCEWICZ pokazała piękne zdjęcia synka. Podobny do mamy?

Na Instagramie Rozalii Macewicz mamy okazję podziwiać nie tylko jej synka Henryka, ale także jej mieszkanie. Jak mieszka Rozalia Mancewicz? Na pewno stylowo, ale przede wszystkim bardzo rodzinnie. W domu Rozalii Manciewicz przeważają odcienie szarości, bieli i beżu. Jedno można stwierdzić na pewno, dziecku Rozalii Mancewicz niczego nie brakuje. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Rozalia Mancewicz!