Róże Gali 2016 powoli dobiegają końca. Tego wieczoru w Ufficio Primo w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd. Wręczenie statuetek umiliły występy: Zbigniewa Wodeckiego, Margaret i Matta Duska, Mariny Łuczenko-Szczęsnej oraz Ive Mendes. Kto w tym roku zaskoczył stylizacją? Kto wyglądał najlepiej?


Po raz 14. do rąk polskich twórców trafiły Róże Gali. Jak co roku, tak i w tym gwiazdy nie zawiodły, a czerwony dywan mienił się od wyjątkowych i wyszukanych stylizacji. Pojawili się m.in. Michał Szpak, Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka czy Doda. Kto w tym roku zasłużył na miano najlepiej ubranej gwiazdy? My wytypowaliśmy siedem stylizacji.

ZOBACZ: Róże Gali 2016: Kożuchowska, Łuczenko- Szczęsna, Szpak zobacz, kto się pojawił [NA ŻYWO]

Jedna z nich z pewnością należy do Margaret. Wokalistka postawiła na równie barwną, co jej osobowość, kreację. Była to specjalnie uszyta dla niej kreacja - sukienka kimono we wzór oraz złote kozaki projektu MARLU. . Uwagę zgromadzonych przykuły kreacje Katarzyny Sowińskiej i Katarzyny Warnke, które miały na sobie suknie z prześwitami i seksownymi dekoltami na plecach, które są tak modne tego sezonu.

Stylizacja Dody również nie uszła uwadze fotoreporterów. Gwiazda w ubiegłym roku postawiła na czerwień, w tym - na czerń. Piosenkarka pozowała w sukni z seksownym rozcięciem. W pięknej kreacji pojawiła się również ubiegłoroczna laureatka Róż Gali, Emma Kiworkowa, która tego wieczoru pozowała w kreacji od Macieja Zienia. W ciekawej stylizacji zaprezentowała się także Małgorzata Kożuchowska.

Z kolei Marina Łuczenko-Szczęsna wybrała suknię w modnym odcieniu granatu wykonanej z jedwabnego tiulu wykończonej ręcznie przygotowywanymi haftami i koralikami. To kreacja z najnowszej kolekcji „Sweet Dreams" projektanta Macieja Zienia.  


 Zobaczcie w naszej galerii najciekawsze kreacje Róż Gali 2016!