Rozdanie Róż Gali to jedna z najważniejszych imprez w roku. Tego wyjątkowego wieczoru gwiazdy wybierają ze swoich szaf najpiękniejsze kreacje. W tym roku po raz 14. Członkowie kapituły oraz czytelnicy Gali wybiorą twórców, którzy w minionym roku zwrócili ich największą uwagę. Przypominamy, które gwiazdy tego dnia miały na sobie kreacje w kolorze czerwonym.

Róże Gali 2015

W ubiegłym roku w czerwonej kreacji zaprezentowała się Doda. Gwiazda jak zwykle nie zawiodła i tego wyjątkowego dnia pojawiła się w atłasowej seksownej sukni e ramiączek. Jak się później okazało suknię zaprojektowała sama we współpracy ze znajomym projektantem.

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2015 Seksowna Doda zachwyciła na Różach Gali!

Podczas Róż Gali 2015 w czerwonej kreacji zaprezentowała się również Agnieszka Kaczorowska. Była to piękna, elegancka czerwona suknia z domu mody Caroliny Herrery. Tancerka swoją suknię po uroczystości przekazała na WOŚP, wspierając tym ideę Orkiestry. W ubiegłym roku w kreacjach w kolorze czerwieni zaprezentowały się również Aneta Kręgilcka oraz Joanna Racewicz.

PRZECZYTAJ: AGNIESZKA KACZOROWSKA Wystawiła sukienkę z Róż Gali na licytację WOŚP!

Podczas Róż Gali w 2011 roku na czerwone kreacje postawiły Anna Wiśniewska, wówczas żona Michała Wiśniewskiego. Podobnie było w przypadku Moniki Richardson (Zamachowskiej), Olgi Frycz i Beaty Tadly. Podczas Róż Gali 2012  tylko Magdalena Schejbal zdecydowała się na suknię w kolorze czerwonym, zaś rok później w czerwieni prezentowały się Anna Wendzikowska oraz Natalia Lesz. Jak zobaczycie w naszej galerii kolor czerwony nie zawsze jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o kreacje na czerwony dywan.

Róże Gali 2016

jak będzie podczas tegorocznych Róż Gali? Kto zdecyduje się na suknię w tym kolorze? Czerwona kreacja na czerwony dywan nie zawsze jest dobrym wyborem. Im jednak się udało. Wyglądały zjawiskowo. Zobaczcie w naszej galerii jak gwiazdy prezentowały się w poprzednich latach!

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2015 W obiektywie gwiazd!