Wczoraj wieczorem w eleganckim budynku Ufficio Primo w Warszawie odbył się finał 14. plebiscytu Róż Gali. Na tym najważniejszym dla magazynu Gala wieczorze w roku pojawiła się cała plejada gwiazd. Panie zadawały szyku na czerwonym dywanie wieczorowymi sukniami. Panowie udowadniali, że mężczyzna najlepiej wygląda w eleganckim i dopasowanym garniturze.

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2016 7. najciekawszych stylizacji gwiazd

Jeszcze przed początkiem gali fotoreporterzy mieli ręce pełne roboty. Na ściance ustawiały się kolejne gwiazdy. Szczególnie zachwyciły Małgorzata Kożuchowska, Marina Łuczenko-Szczęsna ,Doda, Bogna Sworowska, Joanna Horodyńska, Aneta Kręglicka, Magdalena Różczka i Kasia Warnke.

POLECAMY: KATARZYNA SOWIŃSKA I KATARZYNA WANKE stylizacje gwiazd na Różach Gali 2016

Uroczystą galę Róż Gali poprowadził Anna Zejdler-Ibisz i Piotr Kraśko, który na chwilę przed przejęciem sterów, odebrał nagrodę w kategorii Media. Co powiedział dziękując za nią? Jak swoimi przemowami zaskoczyli pozostali zwycięzcy? Kto wystąpił na scenie po raz pierwszy od bardzo dawna? A kto zgubił na niej buty? Zobacz najciekawsze momenty 14. finału Róż Gali w naszej Fotogalerii!