Dziś rozpoczął się nasz doroczny plebiscyt Róże Gali. Laureatów statuetek wytypuje Kapituła, w skład której wchodzą: Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna Gali, a także Zbigniew Wodecki, Katarzyna Bonda, Marcin Prokop i Alicja Resich-Modlińska. Natomiast zwycięzcę kategorii ONLINE wytypują internauci i czytelnicy Gala.pl!

Kto jest nominowany do Róż Gali 2016 w kategorii Online

A oto piątka naszych nominowanych: Magda Gessler, Maciej Stuhr, Małgorzata Rozenek-Majdan, Michał Szpak i Krystyna Janda.

Magdę Gessler nominowaliśmy, bo na jej wpisy na Facebooku nikt nie pozostaje obojętny. Może właśnie dlatego obserwuje ją... ponad milion fanów!

Maciej Stuhr w mediach społecznościowych w humorystyczny sposób zwraca uwagę na ważne sprawy. Teraz, gdy jest gwiazdą hitowego serialu Belfer CANAL+, grono jego fanów systematycznie się powiększa.

Małgorzata Rozenekledwie zaczęła używać Instagrama, a już jest na nim potęgą. Publikuje dużo prywatnych zdjęć, czym zaskarbiła sobie sympatię ponad 150 tysięcy followersów.

Michał Szpak stworzył niezwykle barwne i angażujące konto na Instagramie, gdzie nie brakuje zdjęć z jego występów w Polsce i za granicą oraz filmów i zdjęć z życia prywatnego.

Na koniec ikona polskiej kultury -Krystyna Janda. Aktorka filmowa i teatralna udowadnia, że Instagram i Facebook nie są domeną wyłącznie nastolatków oraz że można je wykorzystywać w inny sposób, niż do publikowania tysięcy selfie.

Tutaj możecie głosować na laureata plebiscytu Róże Gali w kategorii ONLINE>>

Szczegóły plebiscytu i warunki głosowania w linku powyżej oraz w najnowszym wydaniu Gali, które od dziś w sprzedaży