Wczorajszego wieczoru, już po raz 14. wręczyliśmy statuetki osobom, które zabłysnęły osiągnięciami w różnych dziedzinach sztuki oraz mediów. Jak co roku, na imprezie zebrała się cała plejada polskich gwiazd, których zjawiskowe kreacje przyciągały wzrok wszystkich zgromadzonych.

 

ZOBACZ: Róże Gali 2016: Kożuchowska, Łuczenko- Szczęsna, Szpak - zobacz, kto się pojawił [NA ŻYWO]

Większość pań postawiła na klasyczną czerń i granat. Zdecydowała się na nie między innymi Aneta Kręglicka, która zaskoczyła wszystkich sukienką Valentino, pod którą kontrowersyjnie ubrała białą koszulę, odrobinę przełamując w ten sposób jej elegancki charakter. Uwagę swoją cekinową suknią z jednym rękawem i głębokim rozcięciem na udzie, przykuwała też oczywiście Doda. Na gali nie brakowało również czarnych koronek i tiulowych sukni, które ubrały: powracająca na salony Marina Łuczenko-Szczęsna (w kreacji Macieja Zienia), Joanna Horodyńska oraz Kasia Sowińska.

POLECAMY: Róże Gali 2016 - Małgorzata Kożuchowska laureatką w kategorii Teatr!

Na gali, w oczy rzucały się także kreacje w stonowanych, naturalnych kolorach. Fotoreporterzy tego wieczoru byli zachwyceni nową Miss Polonia 2016 - Izabellą Krzan, która zaprezentowała się w kreacji z showroomu Dresspoint. Na suknię w kolorze kości słoniowej zdecydowały się Katarzyna Warnke (tym razem obecna na gali bez Piotra Stramowskiego) oraz Monika Zamachowska. Tiulową beżową suknię założyła laureatka ubiegłorocznej nagrody specjalnej Róż Gali - Emma Kiworkowa, która w tym roku statuetkę przekazała Magdalenie Różczce, ubranej w kreację Bohoboco.

HOT NEWS: Michał Szpak zdobywcą Róży Gali w kategorii Online!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się wszystkie gwiazdy!