21 listopada w Ufficio Primo w Warszawie odbył się już 14. plebiscyt wręczenia statuetek wybitnym polskim twórcom. Na Różach Gali 2016 pojawiła się plejada polskich gwiazd - Małgorzata Kożuchowska, Michał Szpak, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Doda. Uroczystą galę poprowadziła Anna Zejdler- Ibisz oraz Piotr Kraśko. Po wręczeniu nagród zgromadzonych gości zaproszono na bankiet. Tam gwiazdy szalały z selfie.

W  tym roku po raz 14. przyznaliśmy Róże Gali. Plejada gwiazd w wyjątkowych kreacjach była tego wieczoru z nami - Katarzyna Sowińska, Katarzyna Warnke, Michał Szpak czy Magdalena Różczka. Swoją kreacją z pewnością zaskoczyła Aneta Kręglicka, która tego wieczoru pozowała w kreacji od Valentino, z kolei Miss Polonia 2016, Izabella Krzan na Różach Gali 2016 miała swój debiut na czerwonym dywanie.

ZOBACZ:RÓŻE GALI 2016: KOŻUCHOWSKA, ŁUCZENKO, DODA, SZPAK zobacz, kto się pojawił [NA ŻYWO]

W tym roku statuetki wręczyliśmy w sześciu kategoriach: Film, Teatr, Media, Książki, Muzyka oraz Online. Trafiły one do Andrzeja Seweryna, Małgorzaty Kożuchowskiej, Piotra Kraśko, Anny Fryczkowskiej, Margaret i Matta Duska oraz Michała Szpaka. Każdy laureat wygłosił krótką przemową - Andrzej Seweryn swoją statuetkę ofiarował żonie, a Michał Szpak ...mamie, która jest wielbicielką róż.

ZOBACZ: PIOTR KRAŚKO laureatem Róży Gali

Mimo, że jak co roku roiło się od fotografów, którzy uwieczniali stylizacje gwiazd, to wiele polskich artystów postanowiło samodzielnie uwiecznić własne kreacje i wspomnienia. Tego wieczoru gwiazdy również nie rozstawały się ze swoimi telefonami, dzięki czemu dziś na ich na profilach na Instagramie możemy podziwiać selfie z Róż Gali 2016.

Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze z nich! Zapraszamy do naszej GALERII