Róże Gali 2017 już dziś! 20 listopada w gmachu Ufficio Primo w Warszawie odbędzie się wielka gala z udziałem gwiazd, podczas której zostaną wręczone statuetki Róż Gali. Nagrody w ośmiu kategoriach - Online, Muzyka, Film, Teatr, Książki, Debiut, Działalność Charytatywna oraz Nagroda Specjalna - wręczą laureaci Róż Gali z poprzednich lat. Galę Róże Gali 2017 poprowadzą Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna "Gali", oraz dziennikarz Piotr Kraśko. Na czerwonym dywanie na pewno nie zabraknie Dody, Michała Szpaka, Magdaleny Różczki, Andrzeja Seweryna czy najpopularniejszych influencerek i blogerek. Co dokładnie będzie się działo? Kto wystąpi na żywo na scenie? Gdzie można będzie oglądać Róże Gali 2017? Sprawdź poniżej!

ZOBACZ: DODA, WIENIAWA, SZPAK i inni na Różach Gali 2017 [GALERIA]

Róże Gali 2017: kto wystąpi

Podczas Róż Gali zostanie oddany hołd zmarłemu w tym roku Zbigniewowi Wodeckiemu. Na widowni będą córki muzyka. Na żywo na gali wystąpią: Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Margaret i Sławek Uniatowski. Będzie to pierwszy występ Górniak po operacji rzepki, którą przeszła w zeszłym tygodniu. Ostatni raz Edyta Górniak na Różach Gali gościła w 2015 roku. Piosenki Wodeckiego zaśpiewają Rafał Brzozowski, Sławek Uniatowski i Margaret, która rok temu razem z Mattem Duskiem odebrała Różę Gali za najlepszą płytę.

Róże Gali 2017: gdzie oglądać?

Transmisja z Róż Gali będzie dostępnana fanpage'u Gala.pl na Facebooku. Start planowany na 20:30, ale dokładna godzina może ulec zmianie. Najciekawsze momenty gali będzie też można oglądać na Instagramie @magazyngala. Tam znajdziecie też filmiki i zdjęcia z gwiazdami. Natomiast stylizacje zaproszonych gwiazd oraz gorące newsy z Róż Gali znajdziecie w serwisie gala.pl. Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2017 Top 10 najlepiej ubranych gwiazd na gali! Kto zachwycił kreacją? [GALERIA]

Przypomnijmy, że w tym roku świętujemy 15-lecie Róż Gali!

A tak było rok temu:

Zobacz występ Mariny Łuczenko-Szczęsną na Różach Gali: