Dawid Kwiatkowski zwycięzcą w kategorii Online w 16. plebiscycie Róże Gali. 22-letni piosenkarz i autor tekstów okazał się bezkonkurencyjny - zdobył ponad 70 procent głosów. Młody artysta otrzymał tę nagrodę za poruszanie w sieci tematów odpowiedzialnych społecznie. Dawid Kwiatkowski to bowiem nie tylko jeden z najpopularniejszych wykonawców młodego pokolenia, ale także osoba słynąca z zaangażowania w życie swoich fanów. Odpisuje im na liczne maile i komentarze, wspiera, słucha i doradza, często im pomaga w ciężkich chwilach. Na swoich profilach w mediach społecznościowych porusza takie tematy, jak walka z autoagresją, przekraczanie własnych barier, wyzbycie się strachu i samoakceptacja.

Dawid Kwiatkowski nie mógł osobiście odebrać statuetki ze względu na zobowiązania zawodowe. W jego imieniu zrobił to współprowadzący galę, Olivier Janiak.

Róże Gali 2018 - Dawid Kwiatkowski najlepszy w sieci

Dawid Kwiatkowski jest czwartą osobą uhonorowaną w kategorii Online w historii plebiscytu Róże Gali. W poprzednich latach statuetki przyznawane przez czytelników gala.pl trafiły do rąk Martyny Wojciechowskiej, Michała Szpaka i Marty Dyks.

Przypomnijmy, że poza Dawidem Kwiatkowskim w kategorii Online w Różach Gali 2018 nominowani byli: Aleksandra Domańska, Anja Rubik, Dawid Woliński i Zofia Zborowska.

Zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2018 Gwiazdy dopisały! Zobacz, kto przyszedł [ZDJĘCIA]

Zobaczcie, jak Dawid dziękuję za Różę gali 2018. Co powiedział? Komu ją dedykuje?