Róże Gali 2018 to bez wątpienia jedna z największych imprez roku, na której spotykają się nasze polskie gwiazdy. W poniedziałek wieczorem w warszawskim Ufficio Primo na 16. już rozdaniu nagród magazynu "Gala" zjawiła się cała plejada osób związanych ze światem kultury, mediów, sztuki, show-biznesu i polityki. Swoje wytworne kreacje zaprezentowali na czerwonym dywanie m.in.: Doda z mężem Emilem Stępniem, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Minge, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Joanna Horodyńska, Daria Zawiałow, Julia Kuczyńska, Borys Szyc, Agnieszka Hyży, Magdalena Lamparska oraz Borys Szyc. Kto błyszczał najjaśniej? Sprawdź już teraz stylizacje gwiazd na Różach gali PONIŻEJ.

Gwiazdy na Różach Gali 2018

Stylizacje gwiazd na Różach Gali to jak co roku o tej porze jeden z najchętniej komentowanych tematów w polskim show-biznesie. I tym razem na imprezie pojawiły się dziesiątki znanych ze swojego zamiłowania do mody osobistości. Uwagę zgromadzonych na miejscu fotoreporterów już od samego wejścia przykuły przede wszystkim Doda w jaskrawożółtej cekinowej sukience, wytworna Małgorzata Kożuchowska, seksowna Lara Gessler, a także Natasza Urbańska, Maffashion, Weronika Rosati i Ewa Minge.

Kto z nich najbardziej zachwycił na czerwonym dywanie? Możecie to sprawdzić sami już teraz. Dużo zdjęć gwiazd w pięknych kreacjach z Róż Gali 2018 znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2018 kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Jak tegoroczne Róże Gali podsumowuje Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna magazynu "Gala"? Zobacz: