Joanna Kulig otrzymała Nagrodę Specjalną plebiscytu Róże Gali 2018. Aktorka zachwyciła cały świat swoją przejmującą rolą w filmie "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego. Mówi się nawet, że może otrzymać nominację do Oscara. Tymczasem "Zimna Wojna" jest oficjalnym polskim kandydatem do nagród Akademii, prawdopodobnie film dostanie też nominację do Złotego Globu. Za nowy film Pawlikowskiego trzymamy mocno kciuki, podobnie jak za Joannę Kulig, której grą zachwycili się nie tylko zagraniczni dziennikarze i krytycy filmowe, ale również gwiazdy Hollywood, jak na przykład Julianne Moore i Juliette Binoche. Polska aktorka wystąpiła też na okładce (!) francuskiej edycji miesięcznika "Elle". Jesteśmy dumni, że Kulig tak pięknie reprezentuje nasz kraj oraz polską kinematografię za granicą. Gratulujemy też gwieździe tego, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! To bez wątpienia jest rok Joanny Kulig. Liczymy, że statuetka Róż Gali jeszcze bardziej jej go osłodzi.

Joanna Kulig nie mogła osobiście pojawić się na Różach Gali, dlatego statuetkę w jej imieniu z rąk aktorki Ilony Ostrowskiej odebrała agentka, Anna Buks. Kulig miniony weekend spędziła w Los Angeles, gdzie w niedzielę, 18 listopada, gościła na prestiżowej gali Governors Awards. Pojawili się na niej także Nicole Kidman, Rami Malek, Emily Blunt i Lady Gaga. Joanna promuje obecnie w USA "Zimną Wojnę". Film będzie miał swoją oficjalną amerykańską premierę w połowie grudnia.

RÓŻE GALI 2018: gdzie oglądać?

Transmisja z gali Róże Gali 2018 jest na naszym fanpage'u na Facebooku. Na bieżąco na naszym Instagramie zamieszczamy zdjęcia i wideo z czerwonego dywanu, a w serwisie gala.pl aktualizujemy GWIAZDY na Różach Gali>>