Róże Gali to jedna z największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez roku. Gala, podczas której spotykają się najważniejsi przedstawiciele szeroko pojętego świata show-biznesu (włączając muzykę, film i teatr), od kilku lat odbywa się w efektownych wnętrzach Ufficio Primo w Warszawie. W tym roku Róże Gali odbędą się w poniedziałek, 19 listopada 2018. Podczas gali zostaną wręczone statuetki Róż Gali w kategoriach Film, Muzyka, Książki, Teatr, Media i Online oraz 2 Nagrody Specjalne. Nic dziwnego, że gala cieszy się taką popularnością, a Ufficio Primo wprost pęka od ilości znakomitych gości: pięknych pań, dostojnych panów i eleganckich par. Które z nich w minionych latach zrobiły na nas największe wrażenie? Sprawdź poniżej:

Róże Gali - najpiękniejsze pary

Róże Gali to impreza, na której panie chcą zabłysnąć swoimi eleganckimi kreacjami, a panowie pochwalić się idealnie skrojonym garniturem. W celu przypomnienia, które pary w ciągu piętnastu lat trwania plebiscytu zachwycił swoimi kreacjami, wybraliśmy dla Was 15 najpiękniejszych i najbardziej eleganckich par. Na czerwonym dywanie w dniu plebiscytu Róże Gali przechadzali się m.in. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Halina Mlynkova i Leszek Wronka, Edyta Herbuś i Mariusz Treliński oraz Julia Wieniawa i Antek Królikowski. Która z tych par na przestrzeni lat wypadła najlepiej? Sprawdź zaglądając do naszej GALERII ----->

ZOBACZ TEŻ: RÓŻE GALI 2018 Najpiękniejsze kreacje w historii plebiscytu [STARE ZDJĘCIA]

Róże Gali 2018 – gdzie i kiedy oglądać?

Transmisja online na żywo z ceremonii rozdania Róż Gali 2018 będzie dostępna na naszym oficjalnym profilu w serwisie Facebook. Początek w poniedziałek, 19 listopada 2018 o godz. 19:30. Nie możecie tego przegapić!