Ramówka TVN na wiosnę 2021 została zaprezentowana wyjątkowo wcześnie, bo jeszcze w lutym. Podczas wirtualnej konferencji przedstawiono nowości i sprawdzone hity z oferty całej grupy kanałów TVN. Będziemy je mieli okazję oglądać w telewizji i na player.pl już od tego tygodnia przez kolejne kilka miesięcy. Wielu widzów ucieszy z pewnością fakt, że na antenę TVN powracają m.in. "Hotel Paradise", "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy", "Masterchef Junior" oraz "Kuba Wojewódzki". W wiosennej ramówce TVN zobaczymy też nowy program rozrywkowy "Power Couple" oraz dwa nowe seriale - "Tajemnica Zawodowa" i "Lab", a także kolejne sezony uwielbianych przez widzów seriali: "Chyłka" i "Szadź".

Wiosenna ramówka TVN 2021: co nowego?

Pierwsza produkcja - "Tajemnica zawodowa", w której w rolach głównych zobaczymy Magdalenę Różczkę, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch, Piotra Stramowskiego czy Cezarego Pazurę to serial, który Edward Miszczak określa jako "historię między prawem a medycyną". Jej pierwszy odcinek już w środę 16 lutego o 21:30. Druga serialowa nowość to "Lab", który będzie emitowany od 15 lutego, od poniedziałku do piątku o 17:00. Odsłoni pracę i życie grupy policyjnej oraz pracowników laboratorium kryminalistycznego. 

Nowością będzie też program rozrywkowy "Power Couple" prowadzony przez Oliviera Janiaka, w którym wystąpią pary znane ze świata popkultury, które sprawdzą, ile wiedzą o sobie nawzajem. Premiera w sobotę 20 marca o 20:00.

Wiosenna ramówka TVN 2021: gwiazdy

Na wiosennej ramówce TVN, produkcje ze swoim udziałem promowali m.in. Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Paulina Krupińska czy Magdalena Boczarska.

Zobacz wszystkie gwiazdy na ramówce TVN 2021 w naszej GALERII.