Z okazji 20. urodzin Pasaży Tesco ruszył konkurs pod hasłem "20LatRazem". Dla klientów ogólnopolskiej sieci centrów handlowych przygotowano niezwykle atrakcyjne nagrody - do wygrania jest rodzinny wyjazd do Londynu, podczas którego odbędzie się kolacja z Mateuszem Gesslerem. O tym, w jaki sposób dołączyć do zabawy dowiecie się już teraz na oficjalnym profilu Pasaży Tesco na Facebooku.

Gwiazdy na 20-leciu Pasaży Tesco

Z okazji tych okrągłych urodzin, swoimi wspomnieniami związanymi z Pasażami Tesco na przełomie 20 lat podzieliły się wasze ulubione gwiazdy: Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec i Dorota Gardias. O tym kim z kolei chcieliby być za 20 lat opowiedzieli nam: Karol Kostrzewski, Marek  Brzozowski i Borys Majorczyk. Specjalny filmik z ich osobistymi historiami możecie obejrzeć poniżej.

To jednak nie wszystko. Żadne urodziny nie mogą się przecież odbyć nie tylko bez prezentów, ale także hucznej imprezy. Największy event z udziałem gwiazd zaplanowano na sobotę, 26 października. To właśnie wtedy do Pasażu Tesco w warszawskim Gocławiu zawita plejada znanych i lubianych twarzy, w tym ambasador urodzin, Mateusz Gessler. To będzie nie lada gratka zwłaszcza dla najmłodszych i fanów programu "MasterChef Junior". Dzieci będą mogły gotować wspólnie z mistrzem kuchni!