Miniona edycja Tańca z gwiazdami okazała się szczęśliwa dla aktorki znanej z roli sympatycznej Oli w Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk pokonała w finale Elżbietę Romanowską i Rafała Maseraka i sięgnęła po Kryształową Kulę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Finał 5. edycji Tańca z gwiazdami. Tak zwycięstwo wywalczyli Ania i Jacek [ZDJĘCIA]

Od jakiegoś czasu mówiło się o potencjalnych uczestnikach kolejnej edycji show Polsatu. Na giełdzie nazwisk pojawił się m.in. Mikołaj Roznerski, aktor, a prywatnie partner Olgi Bołądź. Oprócz niego wymieniano również aktorki: Karolinę Gorczycę, Urszulę Dębską Misheel Jargalsaikhan, a także trenerkę Mariolę Bojarską-Ferenc oraz znanego z Rodzinki.plAdama Zdrójkowskiego

Do wyżej wymienionych osób mają ponoć dołączyć jeszcze: aktor Tomasz Ciachorowski, wokalista Kamil Mokrzycki, aktor Paweł Domagała, zaś z pań młoda aktorka Olga Kalicka i artystka kabaretowa Ewa Błachnio.

Choć plotkowano też o udziale w show Andrzeja Wrony, jednego z najprzystojniejszych polskich siatkarzy, zdementował on te informacje na swoim profilu na Facebooku.

Chciałbym z tego miejsca przyznać Oskara temu, kto wymyśla takie głupoty
Lubię tańczyć (są na to dowody na YouTube) ale nie na tyle, żeby zrezygnować z siatkówki dla tańca.
Dlatego raz jedyny napiszę i więcej nie skomentuję - NIE BĘDĘ TAŃCZYŁ W KOLEJNYM SEZONIE TAŃCA Z GWIAZDAMI.
Mam zamiar jeszcze trochę pograć w siatkówkę

‪#‎komuśsięnudzi‬

Czekamy na potwierdzenie tej listy uczestników. Powinno to nastąpić w najbliższych dniach.

Z naszych informacji wynika, że pewnymi nazwiskami są Tomasz Ciachorowski, Misheel Jargalsaikhan, Karolina Gorczyca, Mariola Bojarska-Ferenc, Adam Zdrójkowski, Urszula Dębska, Olga Kalicka i Ewa Błachnio. Wciąż niepewny jest udział Mikołaja Roznerskiego, Pawła Domagały oraz Kamila Mokrzyckiego.

Nowa edycja Tańca z gwiazdami ruszy najprawdopodobniej już od września na antenie telewizji Polsat. Przypomnijmy, że na pewno nie zobaczymy w niej na parkiecie Agnieszki Kaczorowskiej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska o powodach odejścia z Tańca z gwiazdami: Potrzebuję nowych wyzwań [WYWIAD]