W Złotych Tarasach, na poziomie 1, stanęło specjalnie zaaranżowane studio fotograficzne. W jego sąsiedztwie znajdują się dwa stoiska: jedno do makijażu – marki INGLOT, a drugie do stylizacji fryzur – marki Marco Aldany. Każdemu, kto chce wziąć udział w zabawie, fotograf robi 3 zdjęcia przygotowanej przez niego stylizacji, której tematem jest „Jesienny zew”. Tylko jedna z wykonanych fotografii może zostać zamieszczona w konkursowej galerii na Facebooku Złotych Tarasów (www.facebook.com/ZloteTarasy), gdzie fani centrum oddają głosy na najlepsze stylizacje. Do półfinału konkursu przejdą te propozycje, które otrzymają co najmniej 30 głosów. 10 finałowych stylizacji zostanie wyłonionych przez Jury konkursu, w którym znajdzie się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński oraz Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu Glamour.

Finaliści będą walczyć o nagrodę główną, którą są bony na zakupy w salonie Van Graaf oraz staż stylizacji w dziale mody magazynu Glamour oraz mnóstwo innych nagród od partnerów konkursu: marek INGLOT, Marco Aldany i ALDO.

Wielki finał konkursu „Celebrity dress up match” odbędzie się 22 października (sobota) w Złotych Tarasach. Tym razem zadaniem finalistów będzie przygotowanie stylizacji dla gwiazdy konkursu, czyli zaprezentowanie strojów pasujących do stylu Małgorzaty Kożuchowskiej. Finaliści będą mogli skorzystać z porad gwiazdy, która będzie im podpowiadać, w co lubi się ubierać i które stylizacje są w jej guście. Konkurs ma zainspirować klientów Złotych Tarasów do zabawy modą. Okazją ku temu będzie Noc Zakupów, która rozpocznie się tuż po pokazie finałowym „Celebrity dress up match”.