Adele i jej mąż - Simon Konecki, postanowili rozstać się w ubiegłym roku. Para ogłosiła, że po ośmiu latach związku i trzech latach małżeństwa, zdecydowała się na separację. Przyczyny ich rozstania nie są znane, nie doczekaliśmy się również żadnego komentarza odnośnie rozwodu, oprócz oficjalnego oświadczenia przekazanego za pośrednictwem rzeczników. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - Adele to jedna z tych gwiazd, które unikają opowiadania publicznie o swoim życiu. Gwiazda skupia się głównie na tworzeniu muzyki,a o nieszczęśliwych miłościach opowiada jedynie w formie tekstów swoich piosenek.

Rozwód Adele i Simona Koneckiego

Obecnie Adele i Simon Konecki omawiają szczegóły finansowe związane z rozwodem. Nie trafią one jednak do mediów, gdyż sąd w USA przychylił się do wniosku wokalistki, aby to, co stanie się z jej 140 mln fortuną pozostało tajemnicą. Wszelkie kwestie dotyczące podziału majątku małżonków zostaną utajnione, a osoby zaangażowane w proces podpiszą klauzule poufności. Wiadomo jednak, że przed ślubem Adele i jej mąż nie podpisali intercyzy.

- Rozwody w Hollywood mogą ciągnąć się latami i być opłakane w skutkach. Adele i Simon najwyraźniej tego nie chcą. Oboje chcą szczegóły zachować dla siebie ze względu na 8-letniego syna. Próbują dojść do porozumienia - donosi źródło "The Sun".

Inne gwiazdy mogą brać z nich przykład!

ZOBACZ TEŻ: ADELE schudła 20 kg! Wiemy, jak wygląda jej restrykcyjna dieta