Agata Kulesza rozwodzi się z mężem, Marcinem Figurskim. Taka informacja przedostała się jakiś czas temu do mediów. Choć ani aktorka, ani jej menedżerka nie odniosły się do tych wiadomości, to już wiadomo, że rozwód pary jest faktem. Potwierdził go sam mąż Kuleszy. Zrobił to jednak w bardzo dziwny sposób i, co watro zaznaczyć, jeszcze w 2018 roku. Wyrwałem się tej Pani z początkiem lutego - napisał Figurski na swoim Facebooku. - Do dzisiaj mnie ściga. To jednak nie wszystko. Mąż Agaty Kuleszy udostępnił wiele dość szokujących fragmentów z rzekomych orzeczeń lekarskich, wystawionych mu przez specjalistów. Wynika z nich, że mężczyzna przeżywa poważne zaburzenia osobowości, przejawiające się agresją słowną, groźbami oraz niewłaściwym bądź ekscentrycznym zachowaniem. Wstrząsające szczegóły przeczytasz PONIŻEJ.

Mąż Agaty Kuleszy pokazał orzeczenie lekarskie

Marcin Figurski, mąż Agaty Kuleszy, opublikował w sieci fragmenty opinii lekarskiej dotyczące jego osoby. Są one szokujące. W dokumentach czytamy m.in.:

Wobec żony wielokrotnie wypowiadał się agresywnie, odgrażając się - odcięciem głowy, poderżnięciem gardła. W korespondencji ze znajomymi wielokrotnie podnosił tematy związane z zabijaniem, poszukiwał dostępu do broni. Praktycznie zerwał z nią relacje emocjonalne, odciął się też od córki.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati była bita przez partnera. "Uderzał mnie wielokrotnie..."

To nie wszystko. Figurski opublikował także opinię powstałą w oparciu o zeznania Agaty Kuleszy. Wynika z niej, że:

Od czterech lat narastały trudności w relacjach między nimi. Zauważyła, że nasilają się zbyt ekstrawaganckie, dziwaczne zachowania - zbyt ekspansywny, często reagujący nadmierną agresją słowną.

Świadomie nie zacytujemy kolejnych fragmentów, są bowiem naszym zdaniem zbyt drastyczne i zbyt intymne. Dlatego dziwimy się, że sam mąż Agaty Kuleszy udostępnił je publicznie w social mediach. Spodziewamy się, że obecny okres jest bardzo wymagający dla rodziny aktorki. Choroby psychiczne jednego z partnerów są wśród najczęstszych przyczyn rozwodów, również kościelnych. Mamy nadzieję, że ta trudna sytuacja znajdzie pomyślne rozwiązanie.

Przypomnijmy, że Agata Kulesza należy do grona najlepszych polskich aktorek. Ma na swoim koncie aż trzy statuetki Orła oraz nagrodę dla najlepszej aktorki, przyznawaną na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kulesza wystąpiła m.in. w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego, filmie nagrodzonym Oscarem dla najlepszej produkcji zagranicznej w 2015 roku.